‘Meet the Team’

Met ons sterke en doortastende team is CED altijd dichtbij. Voor een goed gesprek, een antwoord of een oplossing.

Over CED

Met vestigingen verspreid over Nederland en een kantorennetwerk in 12 landen zijn de deskundigheid en de oplossingen van CED altijd bij u in de buurt!

Karin Korstanje Managing Director Advice Volume en Claims E. karin.korstanje@ced.nl

Arie Benard

Corporate Accountmanager

M. 06 5388 7116

E. arie.benard@ced.nl

Dennis Jansen Product Accountmanager Property en EMN M. 06 2241 0587 E. dennis.jansen@ced.nl

Rob den Ouden Product Accountmanager Mobility

M. 06 5380 0646

E. rob.den.ouden@ced.nl

Rutger Spek Managing Director Expertise Specials E. rutger.spek@ced.nl

Iris Keijzers

Corporate Accountmanager

M. 06 8221 3213

E. Iris.keijzers@ced.nl

Ruud Klabbers

Product Accountmanager Woningcorporaties

M. 06 2222 4849

E. ruud.klabbers@ced.nl

Hajrudin Smajilbegovic

Accountmanager SOS International

M. 06 3007 9718

E. hajrudin.smajilbegovic @sosinternational.nl

Marco Vianen Managing Director SOS International E. marco.vianen@ sosinternational.nl

Nick van Ommen

Corporate Accountmanager

M. 06 8270 4541

E. Nick.van.ommen@ced.nl

Maurice Kochanowski Product Accountmanager Repair

M. 06 2412 8670

E. maurice.kochanowski@ced.nl

CED is van oorsprong het grootste onafhankelijke schade-expertisebureau van Nederland. Vanuit haar Rotterdamse roots heeft het bedrijf zich in ruim 50 jaar ontwikkeld tot een fullservice dienstverlener op het gebied van schade-expertise, noodhulp, schademanagement en herstel. Met ruim 2500 medewerkers in 12 landen werken we voor verzekeraars en volmachten, vastgoedondernemingen, grote woningcorporaties, leasemaatschappijen, zorgverleners en overheden.

Brede dienstverlening

CED heeft alles in huis om gedupeerden te helpen bij incidenten rond bezit, mobiliteit en vitaliteit. Van taxatie van een bedrijfspand voor een verzekering tot acute en adequate hulp bij autopech in het buitenland. Van onderzoek naar oorzaak en omvang van een brandschade tot begeleiding bij herstel en re-integratie na letsel. Van cross border claims tot fraude-onderzoek. Kortom: snelle, duidelijke oplossingen binnen de domeinen Property, Mobility en Vitality.

‘Better, faster, cheaper’

CED maakt zich sterk om haar eigen dienstverlening en die van haar klanten sneller, beter en (kosten)efficiënter maken. Door data en kennis die leiden tot nieuwe inzichten te verzamelen en te delen. Door proces-innovatie. En door technologische vernieuwingen te ontwikkelen en te integreren. Zoals CED Connect, het meest geavanceerde en meest gebruikte digitale schadeplatform van Nederland.

‘Persoonlijk wanneer het eropaan komt’

Voor alle medewerkers van CED staan de gedupeerden centraal. Voor hen moeten de gevolgen van een schade tot een minimum worden beperkt en moeten levens en ondernemingen snel weer ‘up & running’ zijn. CED gelooft daarom in de gouden combinatie van moderne technologieën en menselijke empathie. Digitaal waar het kan, persoonlijk waar het moet.